Memoriał im. E. Chomiarczuka - ODWOŁANY!

W związku z brakiem nadesłanych zgłoszeń XV Otwarty Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Chełm odbędzie się w innym terminie. 
O nowym terminie poinformujemy na naszej stronie internetowej i profilu fb. 

Wstrzymany Nabór Wniosków przez WFOŚiGW

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej wstrzymał nabór wniosków dla osób fizycznych na przedsięwzięcia w zakresie  wymiany kotłów cieplnych i odnawialnych źródeł energii, który był realizowany w latach ubiegłych. Od 3 kwietnia do końca czerwca bieżącego roku prowadzony jest jedynie nabór wniosków na budowę przydomowych oczyszczalni ścieków.
 
Wstrzymanie naboru wniosków jest związane z projektem uruchomienia przez NFOŚiGW dużego programu krajowego antysmogowego  dla osób fizycznych na przedsięwzięcia związane z termomodernizacją budynków i wymianą kotłowni cieplnych. Projekt programu jest na etapie jego zatwierdzenia i będzie on wdrażany na szczeblu wojewódzkim przez Wojewódzki Fundusz.
 
Jacek Mazurek
WFOŚiGW w Lublinie
Biuro Terenowe w Chełmie
082 562 75 96

Memoriał im. E. Chomiarczuka

14 kwietnia w Szkole Podstawowej w Strupinie Dużym odbędzie się Memoriał im. Eugeniusza Chomiarczuka o puchar przewodniczącego Rady Gminy Chełm. Będzie to już XV odsłona memoriału. Memoriał ma na celu popularyzację piłki siatkowej oraz aktywne spędzania czasu wolnego wśród mieszkańców Gminy Chełm. 

Karta zgłoszenia

Czytaj więcej...