19. Turniej "Dzikich Drużyn"

W niedzielę, 20 sierpnia na boisku w Rożdżałowie rozegrany został XIX Turniej Dzikich Drużyn o Puchar Wójta Gminy Chełm. W zmaganiach na murawie uczestniczyło 6 drużyn z terenu gminy: Obóz Narodowy Strupin, Niebo w Ziemi, Januszki Okszów, Alfa-Omega, Zryw Żółtańce, Grube Lolo Pokrówka.
 

Mecze rozegrane zostały w dwóch grupach. Rozgrywek grupowych nie opuścił zespół Januszki Okszów, który zakończył turniej na 6 pozycji. 5 miejsce wywalczyli z Okszowem zawodnicy zespołu z Pokrówki, ale dopiero w rzutach karnych, bowiem regulaminowy czas meczu zakończył się wynikiem 3:3 w rzutach karnych 3:2. W meczu o 3 miejsce zagrały Alfa Omega i Niebo w Ziemi, i ten mecz przyniósł wielkie emocje – co potwierdza wynik 12:9 dla Nieba w Ziemi, które zakończyło turniej na 3 pozycji. W meczu finałowym stanęli naprzeciw siebie zawodnicy ze Strupina Dużego i Żółtaniec. Ten mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla Strupina, który wygrał turniej. Sędziowie wśród zawodników zwyczajowo wybrali: najlepszego zawodnika – Rafał Wrona (Niebo w Ziemi), najlepszego bramkarza – Mateusz Jamróz (Obóz Narodowy Strupin) i najstarszego zawodnika – Alfred Poznański (Obóz Narodowy Strupin). Wszyscy zawodnicy grający w turnieju otrzymali dyplomy i nagrody, które wręczyli z-ca wójta Gminy Chełm Lucjan Piotrowski i Przewodniczący Rady Gminy Chełm Artur Kubacki. Organizatorem turnieju było Biuro Promocji Gminy Chełm wspierane przez Klub Sportowy Gminy Chełm „Kłos”.

Obóz Narodowy Strupin: Malawka Piotr, Poznański Kamil, Kuchta Łukasz, Poznański Alfred (najstarszy zawodnik), Żołnacz Łukasz, Żołnacz Mateusz, Poznański Paweł, Poznański Konrad, Jamróz Mateusz (najlepszy bramkarz) Kaczmarczyk Robert.