Zaproszenie na Walentynkowy Koncert Charytatywny

Serdecznie zapraszamy na Walentynkowy Koncert Charytatywny, który odbędzie się 19 lutego 2017 r. o godz. 16.00 w Kościele Chrześcijan Baptystów w Chełmie, ul. Ogrodowa 56.

To trzecia edycja koncertu z udziałem artystów operowych: Katarzyny Guran, Andrzeja Gurana, Magdaleny Betleji, Małgorzaty Kopańskiej, Renaty Witkowskiej, Magdaleny Jarosz, Andrzeja Bednarskiego i Jolanty Nodżak-Furgały oraz uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia im. I. J. Paderewskiego w Chełmie: Weroniki Chomiarczuk, Dominika Bitnera, Sylwii Skibińskiej, Sebastiana Piędzia, Daniela Załogi i Agaty Bejdy o charakterze charytatywnym za symboliczną cegiełkę o wartości 20 zł  lub40 zł, którą można nabyć w:

* Biurze Promocji Gminy Chełm, pok. 13,

* Kościele Chrześcijan Baptystów w Chełmie, ul. Ogrodowa 56,

* na miejscu w dniu koncertu.

Zebrane pieniądze zostaną przekazane na wsparcie rodziny Pani Agnieszki Miazio, która po śmierci męża samotnie wychowuje i utrzymuje szóstkę dzieci.

Organizatorzy:
Kościół Chrześcijan Baptystów w Chełmie