Zaproszenie na Festyn "DZIECI DZIECIOM"

Serdecznie zapraszamy 28 maja nad Zalew Żółtańce! O godz. 1300 rozpocznie się coroczny, już jedenasty Festyn "Dzieci Dzieciom", którego celem jest zbiórka pieniędzy na rzecz podopiecznych Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia.

Podczas festynu przeprowadzana zostanie licytacja, tradycyjnie licytować będą Paweł Ciechan i Przemysław Kargul. W tym roku ponad 90 ofiarodawców przekazało Nam przedmioty, wśród których znajdują się takie „perełki” jak: zestawy kosmetyczne, biżuteria, książki, koszulki z autografami, gry i płyty, pióra, długopisy, maskotki i zabawki, meble, obrazy, rękodzieła, talony, vouchery i inne drogocenne gadżety. LICYTACJA

Odbędzie się również finał VIII Festiwalu Polskiej Piosenki o Miłości o Różę Małego Księcia. Na scenie wystąpi pięć duetów i piętnastu solistów. Nie zabraknie imprez towarzyszących: loterii fantowych, sprzedaży ciast i wypieków, kiermaszów, zjeżdżalni i atrakcji dla dzieci oraz małej gastronomii.

Organizatorami festynu jest Gmina Chełm, Biuro Promocji Gminy, Centrum BIbliotek i Kultury Gminy Chełm przy współpracy ze szkołami z terenu gminy Chełm, patronatem medialnym wydarzenie objęli: radio Bon Ton, Dziennik Wschodni, Super Tydzień Chełmski, Nowy Tydzień, eChełm.pl, NaszeMiasto.pl, Kurier Lubelski, TVP3 Lublin i chełmski.eu.