Konkurs wiedzy "Wrota Lubelszczyzny"

Wójt Gminy Chełm ogłasza konkurs wiedzy w ramach projektu „Wrota Lubelszczyzny – Informatyzacja Administracji” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach IV Osi Priorytetowej Społeczeństwo Informacyjne, Działanie 4.1 Społeczeństwo Informacyjne Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007 - 2013. Głównym celem Konkursu jest poszerzenie wiedzy na temat projektu „Wrota Lubelszczyzny - Informatyzacja Administracji” realizowanego przez Województwo Lubelskie, w ramach IV Osi Priorytetowej Społeczeństwo Informacyjne, Działanie 4.1 Społeczeństwo Informacyjne Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007 - 2013 oraz jego promowanie wśród mieszkańców województwa lubelskiego.

* Informacje na temat projektu dostępne są na stronie http://www.wrotalubelszczyzny.eu/. Konkurs odbędzie się w dniach 15.11.2013 r. - 04.12.2013 r. i przeznaczony jest dla mieszkańców województwa lubelskiego. Nagrody dla zwycięzców Konkursu gwarantowane są przez Gminę Chełm i mają charakter nagród rzeczowych.
Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest:
- zadeklarowanie udziału w konkursie poprzez prawidłowe wypełnienie formularza zgłoszeniowego, znajdującego się na stronie internetowej www.gminachelm.pl oraz wysłanie go na adres email: biuroTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.lub złożenie osobiście do dnia 29 listopada 2013 r. w Urzędzie Gminy Chełm, Biuro Promocji Gminy po. Nr 13, Pokrówka ul. Gminna 18, 22-100 Chełm.

- zapoznanie się z treścią niniejszego Regulaminu.
- rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 4 grudnia 2013 r. w Ośrodku Kultury Gminy Chełm w Żółtańcach.

* Zgłoszenia niekompletne nie będą rozpatrywane.

* Karta zgłoszenia
* Regulamin Konkursu