XIII Turniej Mieszkańców Gminy Chełm w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta

13 lutego w Zespole Szkół w Uhrze odbył się XIII Turniej Mieszkańców Gminy Chełm w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta. W turnieju wzięło udział 7 drużyn: Strupin Duży, Parypse, Weremowice, Zawadówka, Zryw Żółtańce, Januszki I Okszów i Januszki II Okszów. Zespoły grały w dwóch grupach.

Mecz o piąte miejsce Januszki II przeciwko drużynie z Weremowic 3:8, pojedynek o trzecie miejsce Parypse – Strupin Duży 6:8. W półfinałach odbyły się dwa mecze Strupin Duży– Żółtańce 3:4 i Januszki II – Parypse 3:0. Zwycięzcą została drużyna ZRYW Żółtańce, która wygrała z zespołem Januszki I Okszów 11:3.

Klasyfikacja końcowa:

1. ZRYW ŻÓŁTAŃCE
2. JANUSZKI I OKSZÓW
3. STRUPIN DUŻY
4. PARYPSE
5. WEREMOWICE
6. JANUSZKI II OKSZÓW
7. FC ZAWADÓWKA

Mecze rozgrywały się na bardzo wysokim poziomie, zawodnicy z dużym zaangażowaniem uczestniczyli w rozgrywkach, pokazując wysoki kunszt techniczny w poszczególnych akcjach, czego dowodem były przepiękne bramki. Królem strzelców został Piotr Poznański ze Strupina Dużego, najlepszym bramkarzem Karol Michalski z Weremowic, najstarszym zawodnikiem Grzegorz Wawryniuk ze Strupina Dużego. Wszystkie drużyny otrzymały nagrody rzeczowe, puchary oraz dyplomy ufundowane przez Biuro Promocji Gminy Chełm. Nagrody wręczali wójt gminy Wiesław Kociuba oraz radny Zbigniew Smolira. Sędzią głównym turnieju był Piotr Kalisio. Organizatorami turnieju było Biuro Promocji Gminy Chełm i nauczyciele wychowania fizycznego Zbigniew Pułajdowicz i Beata Kiełbasa.