Rowerowe Topienie Marzanny

W związku z organizacją rajdu rowerowego pt. VI Rowerowe Topienie Marzany z Niedźwiedziem, mamy przyjemność zaprosić mieszkańców gminy Chełm do udziału w tym nietypowym rajdzie a przy okazji otworzyć na dobre sezon rowerowy 2015.

 W tym roku Chełmska Grupa Rowerowa jako organizator zamierza rozpocząć sezon profilaktyką i przeciwdziałaniem alkoholizmowi i stąd nazwa imprezy „przez zabawę do rozsądku”. Zapewnimy szereg atrakcji, m.in jazdę w auto-goglach imitujących stan nietrzeźwości, występ zespołu teatralnego PaT (Profilaktyka a Ty) młodzi artyści wystawią krótki spektakl ściśle związany z tematyką a podczas wspólnego pieczenia kiełbasek odbędą się konkursy i zabawy z nagrodami. Naszej akcji wsparcia udzielił m.in ogólnopolski producent alkotestów CERTEN, któremu swój wizerunek w kampanii reklamowej udzielił Krzysztof Hołowczyc, utytułowany polski rajdowiec powszechnie znany z zaangażowania w walkę o bezpieczeństwo na drogach.
Rajd rozpocznie się o godz 12.00, ruszamy spod Studni Plac dr E Łuczkowskiego a kończymy nad zalewem Żółtańce, oczywiście tempo będzie dostosowane do najwolniejszego uczestnika i dlatego do udziału zapraszamy całe rodziny bez względu na wiek.ps. przy znakowaniu rowerów będzie wymagany jakiś dokument potwierdzający tożsamość oraz zakup roweru (paragon, faktura lub gwarancja)

Plakat