XV Turniej Halowy w Piłce Nożnej o Puchar Wójta

03.02.2018 w Szkole Podstawowej w Uhrze odbył się XV Jubileuszowy Turniej Mieszkańców Gminy Chełm w Halowej Piłce Nożnej. Do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny: Żółtańce I, Żółtańce II, Weremowice, Okszów.

Zawodnicy uczestniczący w turnieju zaprezentowali wysoki stopień wyszkolenia, mecze trzymały w napięciu do ostatniego gwizdka. Pierwsze miejsce w XV turnieju zdobyła drużyna Żółtańce II, drugie Żółtańce I , trzecie Weremowice, na ostatniej pozycji uplasowała się drużyna z Okszowa. Królem strzelców turnieju został Damian Dec - Weremowice z liczbą 19 strzelonych bramek; najlepszym bramkarzem Sebastian Czerniej - reprezentujący drużynę z Weremowic, najstarszym zawodnikiem został Robert Tarasiuk z Żółtaniec I. Sędzią głównym zawodów był Piotr Kalisio. Dyplomy i nagrody ufundowane przez Gminę Chełm wręczali wójt Gminy Chełm Wiesław Kociuba i radny Zbigniew Smolira. Organizatorami turnieju byli: Biuro Promocji Gminy Chełm i Szkolny Klub Sportowy Gminy Chełm.