Turniej Piłki Siatkowej

Turniej Siatkówki w Strupinie DużymW Zespole Szkół w Strupinie Dużym 13 kwietnia odbył się X Otwarty Turniej piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Chełm. Rozgrywki turniejowe rozpoczęły się meczami w dwóch grupach, następnie odbyły się mecze eliminacyjne do półfinałów oraz finałowe. Ostateczna kolejność drużyn przedstawia się następująco:

 

  1. Paka Synów Kiwaka
  2. Dream Team
  3. Strupin Młodzież
  4. Leśnicy Chełm
  5. Libero Dorohusk
  6. PK Skład Pokrówka

Drużyny otrzymały puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Gminę Chełm. Wręczono również nagrody dla najlepszych zawodników – rozgrywającego Anecie Wnuk, atakującego Emilii Gajewskiej oraz środkowego Arturowi Bieleckiemu. Zwycięska drużyna grała w składzie: Artur Bielecki, Łukasz Bielecki, Mariusz Doliński, Michał Głowacki, Krystian Woszczyński, Krzesimir Dąbski, Karol Strelczuk, Kamil Woszczyński. Organizatorami Turnieju byli radny Eugeniusz Chomiarczuk, Zenon Woszczyński, Zespół Szkół w Strupinie Dużym oraz Gmina Chełm.

Turniej Siatkówki w Strupinie Dużym