I Powiatowy Przegląd Zespołów Weselnych

7 lipca o godz. 14.00 nad Zalewem Żółtańce odbędzie się I Powiatowy Przegląd Zespołów Weselnych. Na scenie odbedą sie prezentacje zgłoszonych zespołów, a na stoiskach prezentacje m.in. domów weselnych, restauracji, salonów ślubnych, kosmetycznych, itp.

Godz. 13.00 -14.00 – przejazd bryczkami ulicami miasta, połączony z pokazem sukien ślubnych i koncertem kapeli „Sami Swoi” z Rejowca (stajnia „Tranczo”)

Godz. 14.00 – Uroczyste otwarcie imprezy (scena nad zalewem Żółtańce). Powitanie gości przez Starostę Chełmskiego Pawła Ciechana i Wójta Gminy Chełm Wiesława Kociubę.

Godz.14.10 – koncert otwarcia: kapela „Sami Swoi” z Rejowca.

Godz. 14.30 – 20.00 – Koncerty i prezentacje wykonawców I Powiatowego Przeglądu Zespołów Weselnych:

Zespoły: LAZUR, JOCKER, STARS, RICCO, BRUNO, FORTE i ZYG ZAK z Angeliką Frej finalistką w konkursie na internetowy debiut Opole 2013.

Godz. 15.00 (około) – Finisz Chełmskiego Maratonu Rowerowego z „Duchem Bieluchem", wręczenie dyplomów i nagród.

Godz. 20.00 – Zakończenie przeglądu i wręczenie dyplomów.

Impreza towarzysząca (miasteczko namiotowe przy scenie przeglądu) – kiermasz weselny, prezentacje agencji artystycznych i weselnych, biesiada kulinarna firmy KOZAK, WROTA POLESIA, NEPTUN, kiermasz rękodzieła i twórców ludowych, ogródek piwny JAGIEŁŁO, gorące kiełbaski, zimne napoje i plac zabaw dla dzieci.