Ogłoszenie Wójta Gminy Chełm

INFORMACJA NA TEMAT DYSKUSJI PUBLICZNEJ W SPRAWIE PROJEKTU MIEJSCOWEGO PLANU ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO GMINY CHEŁM DLA TERENÓW POŁOŻONYCH W OBRĘBACH EWIDENCYJNYCH ZAGRODA, ROŻDŻAŁÓW-KOLONIA, ŻÓŁTAŃCE, KOZA-GOTÓWKA I SREBRZYSZCZE

 

W związku z aktualną sytuacją epidemiczną w kraju Urząd Gminy Chełm informuje, że dyskusja publiczna na temat projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Chełm dla terenów położonych w obrębach ewidencyjnych Zagroda, Rożdżałów-Kolonia, Żółtańce, Koza-Gotówka i Srebrzyszcze wraz z prognozą oddziaływania na środowisko odbędzie się w dniu 26 marca 2021 r. o godz. 11:00 ONLINE za pomocą platformy JITSI.

 Do połączenia z platformą za pomocą linku (który zostanie przesłany Państwu na adres mailowy), wystarczy przeglądarka internetowa zainstalowana na komputerze lub aplikacja dedykowana na urządzeniu mobilnym.

 Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w spotkaniu prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 82 575 02 49 w godzinach pracy urzędu lub mailowy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu podania imienia i nazwiska oraz adresu e-mail, na który zostanie przesłany link, za pomocą którego będzie można dołączyć do spotkania. Link zostanie wysłany do godz. 10:30 w dniu spotkania.

 

Otrzymany link należy wkleić w przeglądarkę internetową, następnie należy wpisać imię i nazwisko oraz dołączyć do spotkania.

Uczestnicy proszeni są o wyciszanie mikrofonów w trakcie spotkania w celu zminimalizowania zakłóceń dźwięku.

 Zgłoszenie do zabrania głosu podczas dyskusji można sygnalizować za pośrednictwem informacji na czacie lub poprzez podniesienie wirtualnej ręki w górę.

Jednocześnie zaznaczamy, że dołączenie i uczestnictwo w spotkaniu pozostaje tożsame z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, w tym wizerunku i głosu oraz rozpowszechnianie ich za pośrednictwem sieci Internet w trakcie trwania spotkania.