Zmiana zapisów miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - PGI-004

Urząd Gminy Chełm

PGI-004

Wymagane wnioski

PGI-004-01 – poprawnie wypełniony wniosek o zmianę miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego

Lista wniosków

PGI-004-01  (kliknij tutaj aby pobrać wniosek)

Wymagane załączniki

Dokumenty do wglądu

Brak

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań prosimy o kontakt:

Stanowisko ds. Planowania przestrzennego

tel: 82 575 02 53 lub 82 575 02 34

Wymagane opłaty

Brak

Sposób i miejsce złożenia dokumentów

- osobiście

Urząd Gminy Chełm

Referat Planowania, Gospodarki i Infrastruktury

Stanowisko ds. Planowania przestrzennego, mienia komunalnego

ul. Gminna 18, 22-100 Pokrówka

Godziny przyjęć interesantów:
poniedziałek, środa, czwartek od 730 do 1530.

wtorek: od 730 do 1600.

piątek: od 730 do 1500.

- korespondencyjnie: poprzez wysłanie dokumentów za pośrednictwem poczty listownie do Urzędu.

Termin złożenia

Termin załatwienia sprawy

Tryb odwoławczy

Ważna informacja:

1. Wniosek  o zmianę miejscowego planu ma charaker postulatywny i nie podlega rozpatrzeniu zgodnie z ustawą z dnia 14 czerwca 1960 roku Kodeks postępowania administracyjnego (nie wszczyna postępowania administracyjnego).
2. Podjęcie uchwały o przystąpieniu do zmianuy planu podejmuje rada gminy z własnej inicjatywy lub na wniosek wójta gminy, po dokonaniu uprzednio analiz zasadności przystąpienia do sporządzenia planu.

Podstawa prawna

- Ustawa z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym  (tj. Dz. U.  z  2015 r. poz. 199 ze zm.)

Dziennik Ustaw